HISTORIA FIRMY
Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Nasza firma Eneko stanowi zespół który od prawie 7 lat zajmuje się fotowoltaiką jak również techniką grzewczą. Branże te nie mają przed nami żadnych tajemnic. Oferujemy kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych i firm, zaczynając od bezpłatnego audytu, poprzez pomoc w dokonaniu formalności i uzyskaniu dofinansowań i ulg, po profesjonalny montaż instalacji, podłączenie do sieci i opiekę posprzedażową.

 

Jesteśmy pionierami w branży fotowoltaicznej, działamy od 2015 roku. Swoje początki mieliśmy realizując duży projekt dla gminy Gromnik, w województwie małopolskim, gdzie wykonaliśmy jedną z pierwszych w Polsce inwestycji realizowanych z funduszy unijnych. Inwestycja ta miała na celu dostarczenie dla mieszkańców gminy Gromnik darmowej energii ze słońca, poprzez montaż instalacji fotowoltaicznych.

fotowoltaika - realizacje spółki eneko
fotowoltaika - realizacje spółki eneko
panele fotowoltaiczne - realizacje spółki eneko

W 2016 roku podjęliśmy się wykonania innych, dużych projektów, m.in.:

  •  instalacja fotowoltaiczna na budynku użyteczności publicznej oraz termomodernizacja tego budynku, polegająca na wymianie całego centralnego ogrzewania w Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu
  •  nietypowy na tamte czasy projekt montażu instalacji fotowoltaicznych dla grupy Orlen w 5 dużych miastach Polski

 

To tylko nieliczne z naszych większych projektów, od których zaczynaliśmy. Średnio wykonujemy rocznie ponad 1,5 tysiąca instalacji fotowoltaicznych, znacząco obniżając przy tym rachunki za prąd wielu rodzinom w Polsce. Zaufało nam także wiele dużych i mniejszych firm. Działamy na terenie 6 województw: podkarpackie, małopolskie, śląskie, opolskie, świętokrzyskie oraz lubelskie i stale poszerzamy obszar wykonywanych usług przez naszych wyszkolonych pracowników.

 

Wykonane przez nas systemy wyróżniają się wysoką wydajnością. Każdego klienta oraz każdy projekt traktujemy indywidualnie, a swoją pracę wykonujemy dokładnie i najszybciej jak to jest możliwe. Potwierdzeniem naszej pracy są zadowoleni klienci i ich pozytywne opinie na temat naszej firmy, które otrzymujemy po zakończonych montażach fotowoltaiki i technik grzewczych. Cechuje nas terminowość, profesjonalizm oraz rzetelna i pomocna obsługa klienta.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

ZALETY NASZEJ FIRMY
Dlaczego warto nam zaufać?
null

Wysoka jakość

Pracujemy tylko na sprawdzonych i wysokiej jakości materiałach.
null

Dedykowane rozwiązania

Oferujemy sprawdzone, działające i efektywne rozwiązania sprzętowe.
null

Kompleksowa obsługa

Pomagamy przy doborze sprzętu, instalujemy, serwisujemy.
null

Serwis i wsparcie

Świadczymy usługę serwisu i wsparcia po wykonanej realizacji.
null

Terminowa realizacja

Przykładamy bardzo dużą uwagę do terminowego wykonania projektu.
null

Doświadczenie i pasja

Wykwalifikowani pracownicy działający od wielu lat w branży.
Chcesz otrzymać bezpłatną wycenę instalacji?
Wypełnij formularz i poczekaj na odpowiedź naszego specjalisty
panele fotowoltaiczne - realizacje spółki eneko
ENEKO SP. Z O.O.
Świadczymy kompleksowe usługi doradztwa i montażu

Naszą podstawową działalnością jest dostarczanie rozwiązań wykorzystujących Odnawialne Źródła Energii. Skupiamy się na tych, które wykorzystują energię słoneczną – panele fotowoltaiczne. Dobieramy wielkość i rodzaj instalacji, pomagamy w uzyskaniu finansowania oraz pomagamy w formalnościach dot. Przyłączenia swojej instalacji do sieci energetycznej.

W ramach naszych usług oferujemy pomoc przy każdym etapie procesu doboru i instalacji fotowoltaiki. W naszej ofercie posiadamy sprzęt wiodących na świecie producentów sprzętu fotowoltaicznego. Sprzęt wykorzystywany przez nas charakteryzuje się najwyższą jakością oraz niezawodowością. Każdy użyty sprzęt był testowany przez nas na różnych polach eksploatacji.